9 листопада – День української писемності та мови


МІЙ ПОГЛЯД НА СУЧАСНУ МОВУ

З давніх-давен мова була однією із найзначущих особливостей кожної нації. Але якщо зазирнути крізь віки до життя наших предків, ми побачимо, що такої досконалої мови як нині вони не знали.
Мова- це скарбниця будь-якого народу. Щостоліття, щороку та навіть щодня ця скарбничка збагачується новими надбаннями, новими словами та виразами. Тобто, це тей самий словник, який час від часу передруковується та знову видається.
Сучасна молодь спілкується інакше, ніж розмовляли наші батьки, бабусі та дідусі у юнацькому віці. На мою думку, таким наслідком є ширший доступ до Інтернету, більш можливе спілкування з тінейджерами інших країн (звідки з"являються слова іншомовного походження), а також поява нових технологій, назви яким з"являються саме зараз.
Проте, я вважаю, що українська мова все ж зберігає свою особливість та природність. Українську мову вважають наймилозвучнішою у світі, нею пишаються, захплюються. 9 листопада відзначають день української писемності та мови. Це насправді чудово, коли про рідну мову не забувають, а навпаки прагнуть удосконалювати та збагачувати її. Зараз наша державна мова набуває все більшої популярності. Приємно чути та спостерігати, як навіть у звичайний день люди спілкуються між собою українською мовою.
Але на жаль, внаслідок межування України із різними країнами, які мають свої мови, ті частини які є поруч з іншими державами, сприймають їхню мову до своїх розмов. Так виникають русизми, слова іншомовного походження. Звичайно не у всіх регіонах держави люди розмовляють чистою українською мовою. Тому, час від часу нам вона здається засміченою. Але все ж, сучасна українська мова, як на мій погляд, є шанованою і дотепер. Особисто я раджу більше розмовляти у житті рідною мовою. По-перше - це звучить гарно, показує, що всі ми, українці- єдина нація; а по-друге- навіть вам від цього буде приємніше, адже знання мови- ознака справжнього патріота та громадянина своєї держави.

Юля Рудницька

Кiлькiсть переглядiв: 1099

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2022 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031